Jdi na obsah Jdi na menu

Pro zpestření Vaší dovolené není špatné podniknout nějaký ten výlet za poznáním. Můžete se nechat inspirovat některými z následujících výtel. Tyto výlety určitý polatek nabízí místní cestovní kanceláře.

ObrazekOkruh ostrovem
- Kefallonia nabízí spoustu zajímovostí. Pro jejich poznání dopořučuji vyhradit si čas to cestování po ostrově. Nezapomeňte navštívit proslulou pláž Myrtis, klášter Agios Gerasimos, jeskyně, přístav a spoustu dalších zajímavých míst.

Výlet na Ithaku - trajekty na bájnou Ithaku vyplouvají z přístavu Sami (viz trajekty&doprava). Na Ithace se nachází spousta zajímavostí. Např. námořní a folklórní muzeum. Doporučuji navštívit některou z Ithackých krásných pláži.

Výlet na ostrov Meganissi - trajekty vyplouvají z Agia Efimia. Na nádherném ostrově Meganissi. Trajektem je možné rovněž pokračovat na ostrov Lefkada.

ObrazekDalší zajímavá místa tohoto ostrova - Argostoli (muzea), vesnička Kourkoumelata (hrad sv. Jiřího), výrobna Metaxy, rybářská vesnička Katelios, Skala, Poros, Sami, Agia Efimia.

Pro lepší seznámení s místem pobytu si můžete od místní půjčovny pronajmout dopravní prostředek - auto, jeep, motocykl, moped či horské kolo. Můžete tak snáze procestovat jak nejbližší okolí, tak pohoří Aenos.

 

Která další místa stojí za poznání? Popište své zkušenosti do komentářů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anefeache - cialis with overnight shipping

13. 6. 2021 19:30

<a href=https://priligyset.com>priligy online pharmacy

Pepa - nadpis

9. 3. 2013 14:54

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

revital - Kefa

24. 5. 2007 13:16

Kefalonia neni spatna a proto tam jedu :-).