Jdi na obsah Jdi na menu

ObrazekPláž MYTROS
Naprostu jedinečná a uchvacující pláž Mytros se nachází nedaleko letoviska Assos. Kombinuje se zde divokost přírody s unikátními barevnými odrazy v moři.

Pláž PETANI
Krásná izolovaná pláž ležící na poloostrově Palliki. Malé úzké ulice vedoucí na pobřeží a pláž, kterou nezapomeňte navštívit.

Pláže MAGAS LAKOS a XI
Dvě sousedící pláže dlouhé 7 kilometrů se nachází v jižní části poloostrova Palliki. Tyto pláže jsou na poloostrově nejvíce navštěvované. V létě 1997 díky čistotě pláží a vody byla tato pláž oceněna modrou vlajkou.

Pláž PORTO ATHERA
Malebná pláž s krásnou okolní přírodou se nachází v severní části poloostrova Palliki. Nachází se zde útulné taverny s širokou nabídkou ryb a mořských potvor.

Pláž MAKRIS GIALOS
Jedna z nejproslulejších pláží na ostrově. Křišťálově čisté moře uspokojí i nejnáročnější návštěvníky.

ObrazekPláž PLATIS GIALOS
Rozlehlá pláž leží několik kilometrů od města Argostoli. K dispozici jsou moderní služby zabezpečující turistům veškerý komfort.

Pláž AVITHOS
Tato pláž se nachází nedaleko oblasti Livatho. Pláž nabízí krásné modré moře a kouzelné písečné pobřeží.

Pláž LOURDAS
Tato pláž je situovaná v lihozápadní části ostrova. Návštěvníci mají možnost plavat podél krásných zeleninových zahrad, které jsou obhospodařovány tradičním způsobem.

ObrazekPláž KATELIOS
Nachází se nedaleko letovisko Skala. Nabízí jedinečný výhled na sousední ostrov Zakynthos a Jónské moře.

Pláž SKALA
Je situována v jihovýchodní části ostrova. Krásná písečná pláž, křišťálově čistá voda to celé lemováno vzrostlými borovicemi. Prostě nezapomenutelný zážitek.

ObrazekPláž POROS
Jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově oblíbená zejména pro průzračně čistou vodu.

Pláž ANTISAMOS
Tato pláž leží nedaleko městečka Sami. Ideální místo pro plavání v moři stejně tak pro kotvení malých loděk v malém přístavu.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

abraply - buy tadalafil free samples 10mg capsules

8. 5. 2021 13:41

<a href=https://fcialisj.com/>cialis price